Звіти

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

24 вересня 2019 року проведено спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Керівники підприємств-боржників із виплати заробітної плати КП «Шосткинський казенний завод «Зірка» та ПРАТ «Шосткинський завод хімічних реактивів», які були запрошені на засідання, проінформували про ситуацію, що склалася на підприємствах з питань погашення боргів по заробітній платі.
Про результати проведеної роботи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проінформували присутніх представники Шосткинського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області та Шосткинського управління Головного управління Державної податкової служби у Сумській області.
Заслухано інформацію суб’єктів господарювання, які за результатами поданої звітності до пенсійного фонду мали ознаки порушень трудового законодавства.

27.09.2019 15:33

Источник: