Звіти

Протидія торгівлі людьми: виклики сьогодення

З метою попередження торгівлі людьми та боротьби з нею сьогодні, 15 липня 2019 року на базі молодіжного центру соціального партнерства і творчості за ініціативою управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради у рамках проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми відбувся захід інтерактивного формату «Протидія торгівлі людьми: виклики сьогодення».

Організаторами заходу стали управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, як місцевий координатор у сфері протидії торгівлі людьми та громадська організація «Сила інтелекту».

У заході взяли участь представники структурних підрозділів виконавчого комітету Шосткинської міської ради, правоохоронних органів, установ та організацій, які займаються питаннями сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Під час заходу розглянуто низку актуальних питань. Зокрема, увагу присутніх було акцентовано на сучасних тенденціях торгівлі людьми в Україні, повноваженнях суб’єктів, які здійснюють діяльність з протидії торгівлі людьми на місцевому рівні, їх взаємодії.

16.07.2019 11:07

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua