Звіти

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 №339 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно – курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2020 році», відповідно до пункту 26 розділу УІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України встановлено розміри грошової допомоги для компенсації у 2020 році вартості путівок.

Зазначені компенсаційні виплати здійснюються шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно – курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно – курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи і становлять на:

- осіб, віднесених до категорії І, - 7 700 гривні;

- осіб, віднесених до категорії І, - із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 23 420 гривень;

- дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, - 15 300 гривень.

Вказана постанова набирає чинність з дня опублікування і застосовується з 1 січня 2020 року.

20.05.2020 16:56

Источник: Управління праці та соціального захисту населення ШМР