Звіти

Нагадуємо, що відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854, право на безоплатне санаторно-курортне лікування мають:

- громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1;

- діти, яким установлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою.

Вищезазначеним Порядком також передбачена виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку. У 2019 році розмір грошової компенсації становить 524,00 грн.

У 2019 році санаторно-курортним лікування забезпечено 29 осіб, віднесених до 1 категорії, отримали компенсацію замість санаторно-курортної путівки  9 осіб.

Отже, особам, які бажають оздоровитися у 2020 році або отримати грошову компенсацію замість путівки необхідно до 15 жовтня 2019 року звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Свободи, 43А, кабінет №7) та надати наступні документи:

- заяву про взяття на облік для отримання путівки;

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування форми 070/О;

- копію посвідчення постраждалої особи;

- копію паспорта.

Більш детальну інформацію про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. Свободи, 43А, кабінет №7,        телефон 7-09-27).

10.10.2019 11:36

Источник: