Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Соцзахист


 

Установлено граничну вартість путівки для осіб з інвалідністю у 2020 році


Міністерство соціальної політики України наказом від 01.06.2020 №355 установило у 2020 році граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян, а саме:

 30.06.2020 13:09 / / Комментарии (0)

 

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» діти з інвалідністю можуть безкоштовно отримати реабілітаційні заходи у реабілітаційних установах та закладах охорони здоров’я, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю.


 

ДО УВАГИ АБІТУРІЕНТІВ!


Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є одним з закладів, де здобувають освіту особи з інвалідністю та діти з інвалідністю.


 

Керівникам підприємств, установ, організацій


Доводимо до Вашого відома, що Cумський обласний спеціалізований центр з охорони праці,  дотримуючись карантинних обмежень, запроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», запрошує працівників підприємств пройти навчання та перевірку знань за дистанційною формою, з видачею посвідчення встановленого зразка.


 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи


Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 №339 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно – курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2020 році», відповідно до пункту 26 розділу УІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України встановлено розміри грошової допомоги для компенсації у 2020 році вартості путівок.


 

До уваги ФОПів!


 Заява стосовно застосування  « 0 » ставки  єдиного податку у зв'язку  з карантином: завантажити


 

Карантин: як фізичним особам-підприємцям отримати допомогу на дітей


5 травня 2020 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою передбачена  виплата допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої  групи платників єдиного податку, на період карантину та на один місяць після дати його скасування.


 

До уваги учасників АТО/ООС


В умовах карантину та заборон, введених на всій території України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» тимчасово призупинено направлення учасників антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил до санаторно-курортних закладів та закладів, що надають послуги із психологічної реабілітації.


 

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності


Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 та від 12.07.2017 №497, Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженими наказом Мінсоцполітики від 27.04.2018 №458


 

Розміри виплати разової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році


Постановою Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», до 5 травня передбачена виплата разової грошової допомоги:


 

Жінок-учасниць бойових дій запрошують пройти опитування


Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з метою формування державної політики у сфері позитивного образу ветерана проводить соціологічні дослідження в регіонах України. Реалізація таких досліджень проводиться силами Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва.


 

Оголошення


12 березня 2020 року  о 15 годині у приміщенні за адресою м. Шостка, вул. Свободи, буд. 43А, каб. 10 відбудеться публічне представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками за 2019 рік по управлінню праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.


 

Доповнено перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників АТО/ООС


Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні заклади:


 

Ти можеш усе. Можливості безмежні! Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні


 Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні! 


 

Реабілітація дітей з інвалідністю


Інформуємо, що до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309, якою було затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, внесено зміни, що надають можливість забезпечити заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною» не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.

1    2    3

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"