Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Соцзахист


 

Монетизовані субсидії та пільги нараховуватимуться громадянам з 15 жовтня, незалежно від того, коли почне подаватись теплоносій (апаратна нарада)


Монетизовані субсидії та пільги нараховуватимуться громадянам з 15 жовтня, незалежно від того, коли почне подаватись теплоносій. Медична галузь Шостки потребує оптимізації. З 21 жовтня у школярів розпочалися осінні канікули. Шосткинський міськрайонний відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» обслуговує територію радіусом до 60 км, з чисельністю населення близько 100 тисяч осіб. 70% безробітного населення Шостки складають жінки. Ці та інші питання стали одними з головних під час апаратної наради при міському голові.


 

Збори опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


22 жовтня у приміщенні виконкому відбулися збори опікунів (піклувальників) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


 

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми


Управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради як місцевим координатором у сфері протидії торгівлі людьми, у рамках проведення інформаційної кампанії до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, на базі ВКНЗ «Шосткинського медичного училища» проведено інформаційний захід. Студенти закладу взяли участь у грі «ANTI TRAFFICKING». Учасники мали можливість навчитися безпечній поведінці під час подорожі і працевлаштування за кордоном. Ситуації, що розігрувалися упродовж гри, наочно показали, наскільки впливає на кінцевий результат рішення кожного з учасників процесу.


 

Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі – Центр) є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. Метою діяльності Центру є надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю - громадянам України для забезпечення їх соціального, професійного, фізичного відновлення та зростання. Реабілітацію у Центрі проходять особи з інвалідністю з усіх регіонів України, у тому числі з числа учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо.


 

Засідання міської координаційної ради з вирішення питань осіб з інвалідністю


17 жовтня 2019 відбулося засідання міської координаційної ради з вирішення питань осіб з інвалідністю під головуванням заступника міської голови Пустовіта В.Є.


 

Університет третього покоління запрошує на навчання


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ    Запрошує людей поважного віку на навчання за освітніми програмами.


 

Запрошення до навчання


Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

 10.10.2019 11:44 / / Комментарии (0)

 

До уваги громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи


Нагадуємо, що відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854, право на безоплатне санаторно-курортне лікування мають:

 10.10.2019 11:36 / / Комментарии (0)

 

"Серце зігрійте добром"


1 жовтня з нагоди Міжнародного дня людини поважного ,елегантного віку відбувся захід : "Серце зігрійте добром".


 

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям в Сумській області


Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини продовжують безкоштовно надавати юридичну підтримку для внутрішньо переміщених осіб на території Сумщини.

В рамках проекту вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій, інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг.

 30.09.2019 15:37 / / Комментарии (0)

 

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати


24 вересня 2019 року проведено спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 27.09.2019 15:33 / / Комментарии (0)

 

Кому потрібно з понеділка взяти талончик на оформлення субсидій?(сюжет)


Для більшості шосткинців процедура оформлення житлових субсидій буде спрощеною. Відтепер, усім особам, яким минулого опалювального періоду був проведений автоматичний перерахунок субсидії, звертатися до управління праці на прийом не потрібно. Як і минулого року, субсидія надаватиметься у безготівковій та готівковій формах. З 1-го жовтня будуть монетизовані і пільги, якими на сьогоднішній день користується близько п’яти тисяч шосткинців.


 

Шановні ветерани!


З нагоди Дня  громадян  похилого  віку  та  Дня ветерана Шосткинський  міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  гостинно відчиняє свої двері і запрошує вас відвідати урочисті заходи і вшанування, що проходитимуть 1 жовтня 2019р. о 10-30 год. у приміщеннях, які знаходяться за адресою:

 


 

Кабінет Міністрів України відновив інспекційні відвідування


На сайті Уряду оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду і контролю за дотриманням законодавства про працю».


 

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби


12.08.2019 року під головуванням заступника міського голови Сиваєвої Н.О. відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. На засіданні розглянуто 2 заяви мешканців міста щодо направлення на альтернативну службу у зв’язку з їх релігійними переконаннями.

1    2

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"