Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Соцзахист


 

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності


Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 та від 12.07.2017 №497, Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженими наказом Мінсоцполітики від 27.04.2018 №458


 

Розміри виплати разової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році


Постановою Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», до 5 травня передбачена виплата разової грошової допомоги:


 

Жінок-учасниць бойових дій запрошують пройти опитування


Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з метою формування державної політики у сфері позитивного образу ветерана проводить соціологічні дослідження в регіонах України. Реалізація таких досліджень проводиться силами Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва.


 

Оголошення


12 березня 2020 року  о 15 годині у приміщенні за адресою м. Шостка, вул. Свободи, буд. 43А, каб. 10 відбудеться публічне представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками за 2019 рік по управлінню праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.


 

Доповнено перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників АТО/ООС


Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні заклади:


 

Ти можеш усе. Можливості безмежні! Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні


 Почни свій шлях до сучасної професії вже сьогодні! 


 

Реабілітація дітей з інвалідністю


Інформуємо, що до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309, якою було затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, внесено зміни, що надають можливість забезпечити заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною» не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.


 

Ти можеш усе! Можливості безмежні!


В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.


 

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності


Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 та від 12.07.2017 №497, Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженими наказом Мінсоцполітики від 27.04.2018 №458, враховуючи надану інформацію та підтверджуючі документи від суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради прийнято рішення про включення до переліку  суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації 


 

Встановлено граничну вартість послуг із психологічної реабілітації на 2020 рік


Наказом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 11.01.2020 №3 установлено на 2020 рік граничну вартість послуг із психологічної реабілітації


 

Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради інформує


30 січня 2020 року у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради проводив роботу регіональний представник ПП«Форвард-Орто» щодо прийняття індивідуальних замовлень для виготовлення ортопедичного взуття для осіб та дітей з інвалідністю.


 

До уваги шосткинців!


Перелік будинків (надавач послуг з теплопостачання   ТОВ “ШП“ХАЕР”), які мають право на компенсацію за перетариф за послугу з теплопостачання у розмірі 400 грн.: 


 

Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі – Центр) є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. Метою діяльності Центру є надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю - громадянам України для забезпечення їх соціального, професійного, фізичного відновлення та зростання. Реабілітацію у Центрі проходять особи з інвалідністю з усіх регіонів України, у тому числі з числа учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо.

 20.12.2019 16:04 / / Комментарии (0)

 

Засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати


26 листопада 2019 року відбулося засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у відеоселекторному режимі.


 

Круглий стіл


21 листопада 2019р. у коворкінг-центрі, за гостинного прийому працівників Шосткинської центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого, відбувся міжрайонний круглий стіл «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

 25.11.2019 08:32 / / Комментарии (0)
1    2    3

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"