Місцеві вибори

ПОСЛУГИ РЕЄСТРАЦІЇ: ЗОВСІМ ПОРЯД, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану стали доступнішими завдяки Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», який створений для надання послуг за європейськими стандартами: без черг, оперативно, у зручний час.

Завдяки порталу фізична особа може подати до відділів державної реєстрації актів цивільного стану заяви про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, зміну імені, внесення змін до актового запису цивільного стану, здійснити попередній запис на відвідування відділів державної реєстрації актів цивільного стану, отримати консультації працівників відділів, повторно отримати документи через мережу Інтернет.

Слід зазначити, що наші громадяни активно користуються перевагами зручного формату. Так, за минулий 2017 рік послугами Веб-порталу на території Сумщини скористалися 3636 осіб, а за 2 місяці поточного року працівниками юстиції опрацьовано 593 заяви.

Інформацію щодо функціонування Веб-порталу можна отримати за посиланням: https://dracs.minjust.gov.ua/

06.03.2018 15:31

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua