Юстиція Сумщини інформує про можливість реєстрації громадської організації он-лайн

11/06/19

Відтепер на порталі Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції» доступна послуга з подання в електронній формі документів на проведення державної реєстрації громадського об’єднання зі статусом юридичної особи.

«Дана послуга забезпечує можливість подання документів для проведення державної реєстрації громадських об’єднань в електронній формі відповідно до діючого законодавства, можливість подання документів особами, що за станом здоров’я не можуть відвідати центр надання адміністративних послуг або суб’єкта державної реєстрації», – зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Для подання документів в електронній формі для реєстрації громадського об’єднання користувачу надається можливість через персональний кабінет сформувати заяву в електронній формі, долучити до неї оригінали електронних документів для державної реєстрації, накласти на документи кваліфікований електронний цифровий підпис, після чого вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення.

При розгляді заяви державним реєстратором, заявнику відправляється повідомлення на електронну адресу по кожній зміні її статусу, а також відображається актуальний стан розгляду заяви у персональному кабінеті користувача.

Подати документи можна за посиланням https://online.minjust.gov.ua/dokumenty/go.