Юстиція Сумщини дає шанс недобросовісним батькам змінити своє ставлення до власних дітей

16/05/18

Понад 38 і 47 в тисячах гривень – саме такі суми заборгували два жителі Шосткинщини своїм дітям.

Схожі історії та практично однакові дії державних виконавців в обох ситуаціях – накладення арешту та майно та рахунки, а також постанова про обмеження у праві виїзду за межі України.

Одному з боржників, навіть, довелось повертатись з Києва до Шостки автостопом, без копійки в кишені, ображеному і приниженому, оскільки з банківських рахунків він так і не зміг зняти кошти хоча б на квиток.

Юстиція Сумщини дає шанс недобросовісним батькам переосмислити і змінити своє ставлення до власних дітей.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО