Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Юстиція інформує

Юстиція Глухівщина : на варті благополуччя дітей

 

По всіх куточках області державні виконавці, активно застосовуючи нові інструменти впливу на батьків – боржників по аліментах, дозволені змінами до законодавства, забезпечують право дітей на благополуччя. На Сумщині на користь дітей вже стягнуто понад 46 мільйонів гривень заборгованих аліментів – це вагомий результат.
Державні виконавці Глухівщини переконуються, що засоби впливу у рамках Закону#ЧужихДітейНеБуває, реально працюють, адже змушують батьків, які роками не платили аліментів, нарешті виконати свій обов’язок перед рідними синами і доньками.
Семирічна Крістіна тривалий час чекала від батька коштів, а він не поспішав платити аліменти, радуючи коштами вряди годи. Внаслідок цього виникла заборгованість 41 тисяча гривень. Державні виконавці роз’яснили батькові, що до нього будуть застосовані обмежувальні заходи, дозволені законодавством. Досить нелегка розмова і перспектива серйозних обмежень подіяли на чоловіка і він сплатив заборгованість повністю. Ще одному батькові, який «дотіг» заборгованість аж до повноліття сина, довелось під загрозою обмежень сплатити більше 32 тисяч гривень.
Завдяки новим інструментам впливу на батьків, від яких важко було дочекатись аліментів, отримали належні їм кошти й інші діти Глухівщини: в одному випадку родина отримала більше 13 тисяч гривень; кілька дітей дочекались від батьків по 10 тисяч гривень; 
Наразі суспільство чекає на прийняття другого пакета законодавчих ініціатив, що посилюють відповідальність не тільки матеріальну, а й моральну, адже, наприклад, батьки – боржники по аліментах, не зможуть претендувати й займати певні державні посади. Це стане одним із аспектів формування відповідального батьківства, адже за цим – майбутнє.

 

На Конотопщині роботодавець знайшов гроші на зарплатню, як тільки було арештоване його майно

 

Стягнення заборгованості по заробітній платі з недобросовісних роботодавців – один із пріоритетних напрямків в роботі юстиції Сумщини.

Так, державні виконавці Конотопщини виконали рішення суду на користь двох працівників одного з підприємств, що працює у сфері добування торфу, про стягнення заборгованої заробітної платні.

Про це повідомляє Конотопський міськрайонний відділ державної виконавчої служби.

Вчасно вжиті заходи примусового характеру – опис та арешт майна боржника, спонукав керівництво підприємства погасити заборгованість з виплати заробітної плати у сумі майже 10 тисяч гривень.

 

500-та пара одружилась у Сумах в рамках проекту “Шлюб за добу”

 

500-та пара одружилась у Сумах в рамках проекту “Шлюб за добу”

Вже майже півтора роки закохані з усієї Сумщини можуть пришвидшити узаконення своїх стосунків, скориставшись зручною послугою від Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». І цифри говорять самі за себе.

Катерина і Олександр сьогодні стали 500-ю парою за допомогою зручного якісного сервісу. Спрощена процедура додає ще більше хвилювання в очікуванні бажаного і важливого таїнства в житті закоханих.

Нагадаємо, сервіс «Шлюб за добу» діє на Сумщині вже в трьох містах – Сумах, Тростянці і Ромнах.

 15.06.2018 14:29

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"