Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Юстиція інформує

 

 

 

 

 

 

СИЛА ВІРИ І КОХАННЯ ТВОРЯТЬ ДИВА


  

Зворушливо і відповідально - фахівці органів реєстрації на Конотопщині з особливим трепетом виконували, здавалось, звичну роботу - одружували пару закоханих. Наречений Віталій за станом здоров’я не може ходити, тому спеціалісти юстиції радо провели виїзну реєстрацію шлюбу.

 

Він – щасливий поряд з чарівною нареченою, вона – щиро вірить в дива і свого коханого. З першого погляду на красуню Валентину стає зрозуміло, що така тендітна і водночас така сильна жінка буде надійною опорою і підтримкою для свого чоловіка і разом вони здолають всі життєві труднощі.

 

Юстиція Сумщини щиро бажає молодятам, щоб їхній сімейний вогник був яскравим, затишним і з кожним роком розгорався все сильніше.

 

Нагадуємо, на Сумщині працює пряма «гаряча» телефонна лінія  (0542) 66-19-42, зателефонувавши на яку можна також отримати консультації щодо реєстрації одруження, реєстрації переміщених осіб з територій, тимчасово непідконтрольних Україні, проставлення апостилю, отримання документів з-за кордону, нових сервісів Мін’юсту, зокрема, «Шлюб за добу», отримання свідоцтва у пологовому тощо.

Юстиція – відкрита для людей!  

  

 

БЕЗОПЛАТНА ПЕРЕДАЧА 10 КОНФІСКОВАНИХ АВТІВОК


 

Напередодні відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби обласної юстиції. Вирішувалось питання щодо безоплатної передачі 10 автомобілів організаціям, які подали заявки.

 

Транспортні засоби рішеннями суду було конфісковано на користь держави. Державними виконавцями юстиції Сумщини проведено їх опис, арешт та за визначеною вартістю передано на реалізацію.

 

Оскільки, після проведення трьох електронних торгів майно не було реалізоване, інформацію щодо нього розміщено на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна.

 

Комісією у складі представників державної виконавчої  служби, митного органу та громадських організацій  було прийнято рішення щодо передачі 4 автомобілів - військовим частинам, 2 – дитячим будинкам сімейного типу, 2 – закладам освіти, 1 – закладу охорони здоров’я, 1 – спортивному клубу інвалідів «Фенікс».

 

Після оформлення відповідних документів відбулась фактична передача автівок новим володільцям.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

 

 

ПЕРЕВІРЯЮЧИ, НАВЧАЄМО


 

Один із важливих напрямів роботи юстиції Сумщини – перевірка з питань правової роботи і систематизації законодавства та дотримання органами виконавчої влади норм законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

Перевіряючи в Білопільській районній державній адміністрації та її структурних підрозділах вищезазначені напрямки роботи, спеціалісти юстиції Сумщини провели стажування відповідальних за цю роботу. Було опрацьовано зміни до чинного законодавства, а також помилки та недоліки, які були виявлені під час перевірок.

Фахівці обласної юстиції провели для працівників адміністрації семінар, на якому детально обговорили зміст і напрями поширення національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» – його змістовні тематичні аспекти підвищать рівень правової освіченості наших громадян.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті  http://pravo.minjust.gov.ua/.

 

 

ПАВЛО ПЕТРЕНКО: 1,5 МЛРД ГРН АЛІМЕНТІВ СПЛАЧЕНО УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ З ПОЧАТКУ РОКУ


 

З початку року на користь найменших громадян з боржників стягнено 1,5 млрд грн. При цьому з початку реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває 6 лютого на користь дітей стягнено 1,14 млрд грн аліментів. Це на 34,4% більше за рівень зборів за відповідний період минулого року, коли виконавцям вдалося стягнути 853 млн грн. Про це сьогодні в ході засідання Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Він зауважив, що головне завдання держави – створити умови для повноцінного розвиту найменших українців та забезпечити їм щасливе дитинство. 

За словами Павла Петренка, Міністерство юстиції завжди приділяло особливу увагу забезпеченню інтересів дітей. Відомство реалізує низку ключових ініціатив, спрямованих на захист  їхніх прав. У рамках проекту забезпечення українців безоплатною правовою допомогою неповнолітні мають право не лише на юридичну консультацію в центрах та бюро правової допомоги, а й на повноцінний адвокатських захист у всіх справах.

Ще один ключовий для Мін’юсту, Уряду та всіх органів влади проект – стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів. Минулого року Мін’юст дав старт ініціативі #ЧужихДітейНеБуває. Було прийняте законодавство, яке значно посилило відповідальність неплатників аліментів.

Завдяки нововведенням виконавцями Мін’юсту 120 тисяч українців було обмежено у праві виїзду за кордон, керування автомобілем, користування зброєю та полювання. Складено 16 709 протоколів про притягнення боржників до відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Понад 10 тисяч боржників оголошено у розшук. Відкрито публічний реєстр неплатників аліментів, куди внесено майже 200 тисяч боржників. 

«Результатом всіх цих кроків стало повернення з початку року українським дітям, які роками не бачили коштів від рідних батьків, 1,5 млрд грн аліментів», - додав Павло Петренко.

Він наголосив: реалізація першого пакету новацій дала змогу виявити додаткові прогалини в чинному законодавстві. Це стало підставою для підготовки другого пакету законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває.

«15 травня Верховна Рада підтримала у першому читанні 3 законопроекти, які забезпечують малечу додатковим захистом, ще більше посилюють відповідальність злісних неплатників. Сподіваюся, вже найближчим часом депутати проголосують цей пакет у цілому», - зауважив Міністр юстиції.

 

За його словами, окрім іншого, важливою новацією нового пакету законів #ЧужихДітейНеБуває є стимулювання добросовісних батьків.

«Ми плануємо поширити податкову знижку на дошкільну, позашкільну і загальну  середню освіту в Україні. Тобто пільги отримають батьки, які записали дитину в приватний садок, музичну школу, спортивну секцію або на курси англійської мови», - резюмував Павло Петренко.

 

 

 

 

 #Юстиція#Сумщина#ЧужихДітейНеБуває

 

 31.05.2018 14:04

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"