Місцеві вибори

Що в імені твоїм…Як на Шосткинщині дітей називають

Нове життя – довгоочікуване щастя для всієї родини, а вибір імені для малечі – відповідальна й клопітна справа, бо кажуть, що ім'я навіть визначає долю людини.

Придумане до народження чи в результаті палких сімейних перемовин – ім’я для дитини стає своєрідною візитівкою на все життя.

За чотири місяці 2018 року на Шосткинщині зареєстровано 160 дітей. Найпоширеніші імена, які обирали батьки для донечок: Марія, Аліса, Софія, Поліна, Анастасія, Катерина, а для синів – Давид, Артем, Микита, Олександр, Андрій, Євген.

Деякі батьки підходили до вибору імені для дитини досить креативно і назвали дітей рідковживаними іменами – Айдана, Аделіна, Таміла, Дамір, Нестор, Герман.

В квітні зареєстрована перша двійня, що народилась в поточному році – Богдана і Вероніка.

Маленька Софія з’явилась в інтернаціональній сім’ї, де батько – громадянин Арабської Республіки Єгипет, а мати  - громадянка України.

В 2018 році  88 %  батьків на Шосткинщині отримали свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку, що свідчить про популярність та доступність цієї послуги.

#MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА

03.05.2018 14:20