Понад 50 тисяч гривень глухівчанину коштував білет за кордон

Як показує практика, неофіційне працевлаштування, приховування реального матеріального стану, майна та інші хитрощі боржників по аліментах не є перепонами для державних виконавців у питанні відновлення економічних прав підростаючого покоління. До кожного злісного неплатника правники знайдуть «ключ», будь-то стягнення коштів з пенсії або стипендії, занесення до Єдиного реєстру боржників, обмеження у праві керувати авто чи, як у випадку з глухівчанином – обмеження у здійсненні виїздів за кордон. Подробиці – за посиланням

Так, на Глухівщині батько впродовж року ухилявся від сплати аліментів та накопичив перед дитиною борг у розмірі майже 39 тисяч гривень. Таке положення справ стало для фахівців юстиції Сумщини привидом не тільки обмежити чоловіка у низці прав, зокрема у праві виїзду за межі України, а й додатково нарахувати штраф та виконавчій збір. Таким чином, борг глухівчанина збільшився та сягнув 50 тисяч гривень.

Оскільки батько мав намір виїхати у справах за кордон, йому нічого не залишалось, як повністю розрахуватися з чадом. Тільки після погашення всієї суми боргу, громадянин зміг перетнути межі країни.

До речі, завдяки новелам закону #ЧужихДітейНеБуває, ініційованому Міністерством юстиції України, на користь малечі Глухівського району з початку 2019 року вже стягнуто 5 мільйонів гривень аліментів.

29.07.2019 10:41

Источник: Юстиція http://shostka-rada.gov.ua