Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

ОБМЕЖЕННЯ СПОНУКАЛИ ЧОЛОВІКА З ОХТИРЩИНИ СПЛАТИТИ 70 ТИСЯЧ

Закон #ЧужихДітейНеБуває – це дієвий механізм впливу на недобросовісних батьків, який не лише карає за несплату аліментів, а й ефективно попереджає повторення подібної ситуації.

Батько-боржник з Охтирщини з якихось причин ігнорував свої батьківські обов’язки, тому не дивно, що утворилась заборгованість у сумі понад 70 тисяч гривень.

Роз’яснення державних виконавців про можливі обмеження переконали чоловіка сплатити аліментну заборгованість у повному обсязі. Небажання бути осоромленим і бачити своє ім’я в реєстрі боржників очікувано виявилось сильнішим.

Збільшення законодавчого тиску на горе-батьків – ефективний урок для тих, хто вирішив економити на власних дітях.

Нагадаємо, що Міністерством юстиції ініційована друга хвиля законодавчого посилення відповідальності неплатників аліментів.

Серед новацій - додаткові фінансові санкції для батьків-боржників, автоматизований арешт їх коштів, кримінальна відповідальність за ухилення від відпрацювання боргу перед своїми дітьми на суспільно-корисних роботах, а також можливість втратити чиновницьке крісло за борг перед дитиною.

#Юстиція#Сумщина#ЧужихДітейНеБуває

30.05.2018 14:12