Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Майже 100 тисяч гривень аліментного боргу вимушено сплатив житель Шостки

Майже 100 тисяч гривень аліментів власній дитині заборгував житель Шостки, який майже 5 років ухитрявся не виконувати свій батьківський обов’язок.

Державні виконавці розгорнули активну кампанію з «перевиховання» злісного неплатника аліментів. Спочатку були розпочаті розшукові заходи щодо боржника та його майна, далі – арешт квартири, всіх рахунків, обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю. Останній штрих – візит державних виконавців безпосередньо до помешкання чоловіка.

Щоб не позбутись квартири і уникнути кримінальної відповідальності та обмежень, горе-батько швиденько знайшов кругленьку суму і погасив аліментну заборгованість у повному обсязі.

Достеменно не відомо, що керує батьками, які потрапляють в таку ситуацію – страх осоромлення чи все ж небажання позбутись статків. Ще б пак,  примусові заходи від фахівців юстиції дають бажані плоди і діти отримують можливість на нормальне забезпечене дитинство.

Нагадаємо, Верховна Рада України розпочала розгляд у другому читанні нового пакету документів, що посилять відповідальність на несплату аліментів.

Серед новацій - додаткові фінансові санкції для батьків-боржників, автоматизований арешт їх коштів, кримінальна відповідальність за ухилення від відпрацювання боргу перед своїми дітьми на суспільно-корисних роботах, а також можливість втратити чиновницьке крісло за борг перед дитиною.

Закон – один для всіх!

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО