Я маю право

З дитиною за кордон: коли не потрібен дозвіл другого з батьків

Організація літнього відпочинку дитини – відповідальний та клопітний процес, який потребує часу, зусиль та грошових коштів, а також взаємного порозуміння між батьками, в тому випадку, коли вони розлучені, а дитина проживає з кимось одним.

Будь-яке насильство над дитиною переслідується законом

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Юстиція інформує

Виїзд за кордон з дитиною: акцентуємо на головному

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Повідомлення про проведення кваліфікаційного іспиту вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України

29 липня 2019 року о 09-00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір займатися нотаріальною діяльністю

Юстиція Сумщини інформує про можливість реєстрації громадської організації он-лайн

Відтепер на порталі Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції» доступна послуга з подання в електронній формі документів на проведення державної реєстрації громадського об’єднання зі статусом юридичної особи.

Майже 100 тисяч гривень аліментів подарував мешканець Сумщини своїй дитині на повноліття

Мешканець Шосткинщини, заборгувавши сину майже 100 тисяч гривень аліментів, згадав про дитину лише під дією санкцій ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває.

На Сумщині урожай на малюків – родини поповнюються 6, 8 і навіть 14 дитиною

В кожній родині батьки піклуються про новонароджену малечу, бо діти – це найцінніший подарунок долі та благословення. Для країни – народження маленьких громадян є майбутнім, що твориться вже сьогодні.

Обмежувальні постанови допомагають у стягненні 78 тисяч гривень

З часу, коли запрацював закон #ЧужихДітейНеБуває, ефективними інструментами є обмежувальні постанови.

Безкоштовні медичні послуги для вимушених переселенців

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

4500 мешканців Cумщини потрапили до єдиного реєстру боржників. чим загрожує перебування в реєстрі?

Офіційне працевлаштування працівника – гарантоване конституцією України право на працю

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Вилучене водійське посвідчення стало приводом для батька сплатити борг по аліментах

#Чужихдітейнебуває: регіональний штаб – ефективна робота на результат