Звіти

Я маю право

Мешканець Сумщини згадав про сина після того, як був обмежений у правах

Обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю – це важелі впливу на злісних неплатників аліментів, передбачені ініційованим Мін’юстом законом #ЧужихДітейНеБуває. Варто зазначити, що такі примусові заходи мають «підхід» до кожного боржника та вступають у повноваження, коли батьки не виконують свої обов’язки понад 6 місяців

Мешканцю Сумщини відмовили у переоформленні авто через борг

На Сумщині чоловікові, який заборгував перед донькою понад 11 тисяч гривень аліментів, відмовили у переоформленні автотранспортного засобу. Керувалися представники уповноважених органів Єдиним реєстром боржників https://erb.minjust.gov.ua/, після потрапляння до якого громадянину буде відмовлено не тільки у здійсненні будь-яких правочинів, а й у перетині державного кордону.

Захищені військові – захищена держава

Відповідно до Конституції, захист суверенітету і територіальної цілісності України є не тільки найважливішими функціями держави, а й справою всього українського народу. Служба у Збройних Силах є відповідальним обов’язком, від виконання якого залежить безпека всієї країни.

«Відкриті двері» до юстиції запросили студентів

Студенти Сумського національного аграрного університету відвідали управління юстиції. Приводом для гостин став «День відкритих дверей», який був організований для майбутніх правників.

Заощадження в рахунок сплати боргу

Несплачені аліменти на дитину нерідко стають приводом для відкриття виконавчого провадження, яке не залишає боржників без належного контролю. Санкції закону #ЧужихДітейНеБуває нагадають кожному неплатнику про його відповідальність перед родиною.

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я маю право!»: Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій:

16.10.2019 15:00 / / Комментарии (0)

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я маю право!»: що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

Маєш борги по аліментах – допомоги від держави не очікуй

Мешканцям Сумської області, які мають заборгованість по сплаті аліментів понад 3 місяці, житлова субсидія не призначатиметься. Дані вимоги передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14.08.2019 року № 807.

Погашена заборгованість – це гарний старт для приємної подорожі

Мати тривалий час виховувала та створювала належні умови для повноцінного розвитку неповнолітнього Микити. Залишившись після розлучення без підтримки колишнього чоловіка, мешканка міста Суми не розгубилась та продовжувала виконувати свій батьківський обов’язок.

Щоб погасити аліменти боржники сумщини виклали 123 мільйони гривень

Виїзний офіс юстиції Сумщини охоплює нові горизонти

Шосткинським школярам розповідали як протидіяти кібербулінгу

#ДошкаГаньби ЗМУСИЛА БАТЬКА ВІДДАТИ МАЙЖЕ 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Єдиний реєстр боржників – база, до якої потрапляють особи, що мають боргові зобов’язання, зокрема за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці. Своєрідний антирейтинг розчиняє свавілля безвідповідальних батьків та  відновлює економічні права молодого покоління.

Отримані кошти від орендаря погасили борг батька

Борги та штрафи – це ті зайві труднощі, які неплатники аліментів створюють для себе зневажливим ставленням до виконання батьківського обов’язку. Закон #ЧужихДітейНеБуває не залишить без уваги жодне порушення економічних прав малечі та допоможе їм повернути належні кошти.

У школі – ліцеї відбувся просвітницький захід в рамках Всеукраїнського тижня протидії боулінгу (сюжет)

«Стоп агресії: школа проти булінгу!» — під таким гаслом у шосткинському ліцеї в період з 16 по 20 вересня проходить акція в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Адміністрація навчального закладу та представники шкільної соціально-психологічної служби проводять просвітницькі зустрічі з учнями та їх батьками. Сьогодні «СТОП АГРЕСІЇ!» – говорив 6-В клас.

1    2    3    4    5    6