Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

90 тисяч аліментів - чоловік із Шостки примусово позбувся боргу перед дитиною

Житель Шостки водночас «спустошив» свою кишеню на 90 тисяч гривень. А передували цьому 5 років ухиляння від виконання батьківського обов’язку.

Власне, аліментний борг за роки несплати склав 60 тисяч гривень, що також не мало. Ще 30 тисяч – це фінансова санкція, передбачена ІІ пакетом Законів #ЧужихДітейНеБуває – 50 % від суми боргу за 3 і більше років несплати.

Щоб батько все ж сплатив заборговане, державні виконавці застосували до нього ряд примусових заходів., передбачених Законом #ЧужихДітейНеБуває. Чоловіка обмежили у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю. До того ж, арештували його квартиру та всі банківські рахунки.

Державні виконавці не залишили боржнику іншого виходу, крім погашення аліментної заборгованості у повному обсязі.

Нагадуємо, що в серпні набрав чинності ІІ пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває, яким запроваджено систему фінансових санкцій, що передбачає за 1 рік несплати 20% від суми боргу, за 2 роки – 30%, 3 роки - 50%.

25.09.2018 08:27

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua