2 місяці арешту за 100-тисячний борг – так покарали тростянчанина за несплату аліментів

18/11/19

Мешканець Тростянця продемонстрував стійкість характеру не з кращого боку. Чоловік переконав себе, що утримання дитини – це справа, яка його зовсім не стосується, тому витрачати час на пошук роботи та щоденну працю заради добробуту чада він не збирався.

Фахівці юстиції Сумщини тривалий час намагалися переконати батька у хибно вибраній життєвій позиції. Арсенал заходів був застосований досить різноманітний: профілактичні бесіди, обмеження прав, арешт коштів й майна та в решті присуджені 120 годин суспільно корисних робіт. Проте, категорична відмова тростянчанина від праці на користь громади не залишила правникам вибору, тому було відкрито кримінальне провадження.

За довготривале байдуже ставлення до дитини, через борг у розмірі майже 100 тисяч гривень та за небажання виправляти свої помилки, суд присудив громадянину 2 місяці арешту. Відбуваючи покарання, чоловік обміркує свою поведінку, а звільнившись, направить сили не на боротьбу із заходами примусу, а на працю, яка допоможе позбутися аліментної заборгованості.