Я маю право

Єдиний реєстр боржників – членство у колі безвідповідальних громадян

Розлучення розпалює ворожнечу між людьми, які зовсім недавно були переповнені почуттям кохання та захоплення один до одного. Обсяги непорозуміння стають все більшими, а пошук спільної мови все складнішим коли у колишнього подружжя залишаються спільні діти.

80 мільйонів гривень аліментів отримали діти Сумщини

Результативна діяльність органів юстиції в напрямку примусової ліквідації боргів по сплаті аліментів стрімко набирає обертів. Завдяки внесеним змінам у чинне законодавство правники користуються дієвими інструментами примусу та мають більше індивідуальних методів впливу на боржників.

Правовий розвиток малечі – внесок у майбутнє, що процвітає

Безоплатна правова допомога в Україні – успішна й дієва

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Понад 3,5 тисячі сумчан не зможуть з 4 серпня полювати

Менш ніж за місяць в Сумській області розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Проте не всі охочі зможуть організувати своє дозвілля, адже злісних неплатників аліментів фахівці юстиції Сумщини обмежили у праві полювання.

Вчасна сплата аліментів – не покарання, а спосіб піклування про дитину

Однією із головних проблем, яка виникає під час розірвання стосунків між чоловіком та дружиною, є здоровий та всебічний розвиток дитини, яка рідко не зазнає душевних страждань внаслідок розлучення батьків.

35 тисяч гривень – ціна уроку з виховання дітей від Мін’юсту

Кожне подружжя мріє відчути теплі та ніжні емоції від народження довгоочікуваної дитини, але трапляються випадки коли навіть радість від появи малечі не є перепоною для сварок та розірвання шлюбних відносин. Інколи розлучення чоловіка та дружини припиняє не лише їхні стосунки, а й вносить суттєві корективи у можливість дитини отримувати повноцінне піклування та турботу з боку батьків.

Розлучення не привід нехтувати турботою про дитину

З метою захисту громадян від свавілля комунальників та бажання монополістів нажитися на споживачах житлово-комунальних послуг, фахівці юстиції Сумщини розпочали роботу, направлену на інформування українців щодо граничних тарифів на тепло та гарчу воду, які 26 червня 2019 року затвердив Кабінет Міністрів України.

Розлучення батьків завжди залишає неприємний слід у свідомості будь-якої дитини та впливає на її подальший розвиток. Добре, коли батько та мати  спокійно припиняють свої стосунки та продовжують виховання свого чада, не звертаючи уваги на особисті образи.

#БулитиНеКруто – ЗНАЮТЬ ВИХОВАНЦІ СУМСЬКОГО ТАБОРУ «ОРЛЯТКО»

Питання цькування з приходом літніх канікул не зникає, а трансформується зі шкільного середовища в дитячі колективи в таборах, дворах та інших місцях скупчення малечі. З метою підвищення правової обізнаності молодого покоління щодо протидії цькуванню, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини завітали до табору «Орлятко», де провели для відпочиваючих тренінг «Булити – не круто».

Невиховання дитини як привід для поповнення списку Дошки ганьби

Розлучення стає результатом згаслих почуттів один до одного, втрати спільних поглядів на шлюб та ведення домашнього господарства. Часто, у колишнього подружжя залишається єдиний привід для підтримання дружніх стосунків – виховання дитини, яка потребує уваги та піклування обох батьків.

Відсьогодні збільшився прожитковий мінімум. Що це означає для сумчан-аліментників

З 1 липня 2019 року в Україні збільшується розмір прожиткового мінімуму на одну особу. Ініційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває передбачає, що мінімальний розмір аліментів на утримання дитини залежить від прожиткового мінімуму та складає 50% від його розміру.

Подорожуй спокійно, дотримуючись вимог «Відповідального батьківства»

В рамках інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство», впровадженої в межах загальнонаціонального право​просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО​!», фахівці юстиції Сумщини  поширили у найбільш актуальних місцях інформацію стосовно виїзду з дитиною за межі країни. Увагу було звернено на обов’язкове дотримання умов, які є необхідними під час планування поїздки та на той перелік прав, що має один з батьків після розлучення під час подорожування з дитиною за кордоном.

#ЧеснаПлатіжка ВІД МІН’ЮСТУ: ЯК ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОР СПРАВЕДЛИВОЇ ЦІНИ

Чесна платіжка – не піар, а комплексна робота

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

З дитиною за кордон: коли не потрібен дозвіл другого з батьків

Організація літнього відпочинку дитини – відповідальний та клопітний процес, який потребує часу, зусиль та грошових коштів, а також взаємного порозуміння між батьками, в тому випадку, коли вони розлучені, а дитина проживає з кимось одним.

1    2    3    4    5