Звіти

Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування

Шосткинський міський територіальний центр висловлює подяку

Шосткинський міський територіальний центр дуже вдячний підпиємству  ПАТ «Бель Шостка Україна», яке турбується про малозабезпечених громадян що  перебувають на обліку в територіальному центрі за надану допомогу.Підприємство ПАТ «Бель Шостка Україна» неодноразово надає допомогу людям які потребують уваги та піклування. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

До уваги городян! Терцентр інформує

На «Гарячу  соціальну лінію» Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надходить багато звернень  щодо забезпечення населення міста продовольчими наборами. Повідомляємо, що такими наборами забезпечуються вразливі версти населення, а саме: ветерани війни, праці, особи пенсійного віку, особи з інвалідністю, які обслуговуються територіальним центром і мають дохід меньше прожиткового мінімума,  з 01.01.2020 року він становить 2027грн. Тел. для довідок:  (05449) 2-14-63, +380666694456.

Оголошення

Увага! Шосткинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про зміну юридичної адреси з вул. Слобідська, 4 на вул. Горького, 4а.

02.03.2020 13:26 / / Комментарии (0)