На день міста медики перевіряли стан здоров’я шосткинців і пригощали шурпою

04/09/19

Традиційно, в день міста шосткинців та гостей пригощали шурпою і ухою та робили імунохроматографічні дослідження. Смачну рибну юшку та неповторну шурпу приготували працівники КНП «ШЦРЛ» та КНП «Шосткинської дитячої лікарні». Бажаючих спробувати виявилось чимало. Біля столів швидко шикувались у черги. А в облаштованих двох медичних пунктах, неподалік Арт-Центру, кожен безкоштовно міг перевірити стан свого здоров’я, зробивши тест на гепатити «В» і «С». Після чого дані пацієнта лікарі заносили у спеціальний список, щоб його опрацювати і передати у поліклініку. Майбутні ж медики-студенти ВКНЗ «Шосткинського медичного училища» Сумської обласної ради провели майстер-клас з надання екстреної медичної допомоги та усім бажаючим міряли тиск і зріст. Консультацію надавали на місці.

КНП «Шосткинська центральна районна лікарня»