Звіти

Хто народився першим у 2020 році у Шостці

Перша дитина у Шостці народилась 3 січня у пологовому відділенні Шосткинської районної лікарні.

1 і 2 січня в пологовому відділенні було спокійно, всі чекали на первістка.  Світлана Морозова, в.о. завідувачки пологового відділення повідомила, що перша дитина — дівчинка з’явилась лише на ранок третього січня: «Народила мешканка Шостки дівчинку о 07.24 ранку. Вага новонародженої — 3800 грамів і зріст 54 см. Ім’я дитині ще не вибрали».

У породіллі це не перші пологи, жінці 30 років, нині вони з малюком почуваються добре. Прикметно, що це були не останні сюрпризи. В цей день одна за одною побачили світ ще дві дівчинки. Другу о 10.20 народила мешканка Дружби, яка у пологовому зустрічала і Новий рік. Третя дитина у мешканки Шостки з’явилась об 11.55. З ім’ям визначилась поки що лише мати другої дівчинки і назвала донечку Ярослава. Акушерам і гінекологам відділення відпочити в цей день не доведеться, адже в обідню пору у ще однієї жінки почалися перейми.

За 2019 рік у нас народилось 409 дітей. З них шестеро — двійнята. Найстаршій породіллі 43 роки, наймолодшій — до 18. За спостереженнями, зараз на дитину більше зважуються жінки після 35 і 40 років. Молодь не поспішає ставати батьками.

Найчастіше породіллі прямують до Шосткинського пологового відділення з сусідніх міст і містечок: Глухова, Кролевця, Новгород-Сіверського, Середино-Буди, Ямполя та Зноб-Новгорода.

08.01.2020 08:33

Источник: Shostkanews.city http://shostkanews.city/read/misto/58938/hto-narodivsya-pershim-u-2020-roci-u-shostci