СБУ блокувала контрабанду стероїдів в Україну на майже півмільйона гривень

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах боротьби з контрабандою блокували у Сумській області протиправне переміщення заборонених сильнодіючих препаратів в Україну.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець регіону планував переправити через державний кордон поза встановленими пунктами пропуску велику партію стероїдів для продажу.

Правоохоронці затримали зловмисника поблизу держкордону у Великописарівському районі під час спроби незаконного переміщення «товару». Слідчі СБУ виявили у фігуранта провадження сімдесят тисяч пігулок та близько шести тисяч ампул, які містять сильнодіючі речовини, зокрема, анаболічні стероїди.

Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

24.07.2019 10:57

Источник: Прес-група УСБУ в Сумській області http://shostka-rada.gov.ua