Інтернет-агітаторці, яка пропагувала ідеї створення фейкової «Новоросії», повідомлено про підозру

24/04/20

Мешканці Конотопа, яку СБУ викрила на антиукраїнській агітації, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

У лютому 2019 р. співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області блокували незаконну діяльність інтернет-агітаторки, яка в одній із заборонених в Україні соціальних мереж поширювала заклики щодо зміни конституційного ладу в нашій державі та підтримувала ідею створення т. зв. «Новоросії».

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання пропагандистки правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої, що містять докази її протиправної діяльності.

Триває досудове розслідування.

Дізнатись більше: