Звіти

Колишньому посадовцю Сумської облдержадміністрації повідомлено про підозру за фактом заволодіння майже 2 мільйонами гривень на будівництві сільських амбулаторій

За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру колишньому керівнику Управління капітального будівництва  Сумської облдержадміністрації, який підозрюється у заволодінні державними коштами, виділеними на розробку та виготовлення проєктної документації для 12 сільських амбулаторій.

За даними слідства, у 2018 році посадовець вступив у змову з керівником київської комерційної структури та, зловживаючи службовим становищем, використовуючи підроблені документи в казначейських органах, разом зі спільником заволодів майже 2 мільйонами бюджетних коштів.

Ексчиновнику повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 366 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою, службове підроблення та використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Днями у межах досудового розслідування повідомлено про підозру директору комерційної структури, причетному до організації злочинної схеми.

Тривають слідчі дії.

Викриття оборудки проводилось спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

24.03.2020 15:50

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua