XIV МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017

03/10/17

Шановні учасники та гості виставки!

Запрошуємо Вас взяти участь у наступній XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2017», яка відбудеться в м. Києві з 10 по 13 жовтня 2017 року.

Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об’єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково‑технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково‑промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:
– ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ
– ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ

В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:
– Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
– Техніка та озброєння Сухопутних військ;
– Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;
– Засоби забезпечення прикордонного контролю;
– Військова авіація.

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно‑орієнтованою країною. У цьому контексті, українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн‑партнерів України. І тут Україна готова до розвитку військово‑технічного співробітництва в тісній зв’язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн.

З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.

У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Будемо раді вітати Вас на виставці «Зброя та безпека» в 2017 році.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

Режим роботи виставки:

10 жовтня – з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30) – ДЕНЬ ОФІЦІЙНИХ ДЕЛЕГАЦІЙ, ВХІД ЗА СЛУЖБОВИМИ ПОСВІДЧЕННЯМИ. КВИТКИ В ЦЕЙ ДЕНЬ ПРОДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

11-12 жовтня – з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30) – квитки продаватимуться в касах МВЦ. Вартість – 40 грн, в т.ч. ПДВ.

13 жовтня – з 10.00 до 16.00 (вхід до 15.30) – квитки продаватимуться в касах МВЦ. Вартість – 40 грн, в т.ч. ПДВ.

Контакти:

тел.: +38(044) 201-1163, e-mail: zbroya@iec-expo.com.ua