Звіти

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

В рамках реалізації заходів Програми  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії VI скликання Шосткинської міської ради від 30.05.2019 року місцева конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 12 липня по 12 серпня 2019 року подати в Комунальну установу «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3 тел.(0542) 65 91 17, e-mail: fondsumy@gmail.com заяву та документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими  суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громадина 2019-2022 роки.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 27 серпня 2019 року о 11-00 годині в приміщенні Шосткинської міської ради (малий зал, 3-й поверх) за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 14.

За більш детальною інформацією звертатися до каб 27/1 (відділ торгівлі та підтримки підприємництва Шосткинської міської ради), за адресою: м.Шостка, вул.Садовий бульвар, 14, або за телефоном (05449) 2-20-69.

10.07.2019 13:43

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua