Звіти

До уваги суб’єктів господарювання! Про участь українського бізнесу у державних закупівлях СОТ

У 2016 році Україна набула статусу повноправної Сторони Угоди СОТ про державні закупівлі (GРА), мета якої полягає у взаємному відкритті ринків публічних закупівель для постачальників товарів, робіт, та послуг з країн - сторін GРА.

Приєднання до GРА дає можливість українському бізнесу брати участь у публічних закупівлях 47 країн на принципах недискримінації та рівного ставлення як до місцевих, так і іноземних компаній. Проект “Підтримка впровадження Угоди СОТ про державні закупівлі в Україні” GРАinUA консультує українських експортерів з питань участі в публічних закупівлях країн GРА.

У рамках GРАinUA команда Проекту надає таки види допомоги та підтримки: проведення навчально-інформаційних заходів щодо положень GРА та шляхів її застосування, консультування щодо доступу до інформаційних ресурсів про публічні закупівлі країн GРА, консультування з питань підготовки тендерних пропозицій; консультування з питань процедури участі у тендерах, проведення аналізу зарубіжних ринків публічних закупівель, консультування щодо участі іноземних компаній у публічних закупівлях. Міжнародні публічні закупівлі ОРА є дієвим механізмом розширення експортних можливостей українських товаровиробників.

Детальну інформацію щодо проекту можна отримати на сайті: https://www.facebook.com/gpamua

08.01.2020 11:13

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua