Місцеві вибори

“Битва міст” за експортну освіту вже розпочалась!

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводять конкурс «Битва міст» для місцевих органів виконавчої влади України для визначення двох українських міст (окрім м. Київ), які приєднаються до реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Для участі в конкурсі місцеві органи виконавчої влади мають визначити одного Регіонального координатора, який надаватиме належну інформаційну підтримку освітнім програмам на період проведення конкурсу «Битва міст» та забезпечить необхідну кількість заяв-реєстрацій від представників бізнесу регіону.

У разі Вашої зацікавленості взяти участь у конкурсі «Битва міст», просимо до 2 жовтня 2018 року надіслати лист-відповідь на електронну адресу education@epo.org.ua з підтвердженням готовності та визначеними Регіональними координаторами набору. Більше деталей та умови участі в конкурсі у   листі за посиланням.

18 жовтня Офіс з просування експорту визначить два міста-переможця, які матимуть змогу приєднатись до реалізації національних навчальних програм та отримають відзнаку від Посольства Естонії в Україні за підтримку проектів Розвитку та співробітництва та відзнаку від Офісу з просування експорту у реалізації національних освітніх програм. Регіональні координатори будуть запрошені до участі в освітньому бізнес-турі (Таллінн, Естонія).

Нагадаємо, що «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine»  – це 5 безкоштовних освітніх семінарів щодо виходу на зовнішні ринки і різних аспектів експортної діяльності , а також 7 безкоштовних освітніх семінарів з креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс з просування експорту забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у всіх містах, де проводиться програма.

УВАГА: терміни реєстрації на програми пролонговано: Export Revolution Ukraine PRO та Creative Export Ukraine PRO – до 17 жовтня 2018 року,

Освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

Довідки  за телефоном +380 63 7400335 (Анастасія Крилова, менеджер освітніх програм Офісу з просування експорту).

Більше інформації про освітні програми Офісу з просування експорту доступно за посиланням https://epo.org.ua/education

09.10.2018 13:24

Источник: Шосткинська міська рада https://epo.org.ua/export-education-contest/