Місцеві вибори

Зустріч з ветеранським активом міста

23 травня 2017 року відбулось засідання ветеранського активу  Шосткинської міської організації ветеранів, на яке було запрошено заступника начальника відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентину Молчан.

Валентина Михайлівна розповіла присутнім про актуальні зміни в пенсійному законодавстві, травневий перерахунок пенсій, особливості виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Також вона надала роз’яснення щодо переваг отримання пенсій через банківські установи.

Присутні мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо розміру пенсій з 01 травня 2017 року, з питань оподаткування сум пенсій, проведення перерахунку пенсій з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам.

Посадовець зазначила, що в управлінні працюють «гарячі телефонні лінії», звернувшись на які, як пенсіонер, так і кожен громадянин, може отримати консультації та кваліфіковані відповіді на запитання. Також він зазначив, що зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, можна контролювати свої персональні дані щодо заліку страхового стажу та перерахування страхових внесків.

Учасники засідання отримали від фахівця вичерпні та кваліфіковані відповіді на усі запитання.

23.05.2017 14:44

Источник: Пенсійний фонд http://shostka-rada.gov.ua