Місцеві вибори

Зустріч у міському центрі зайнятості

14 червня 2017 року  в приміщенні Шосткинського міськрайцентру зайнятості головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Ольга Борисенко провела зустріч з громадянами, які перебувають на обліку в міськрайцентрі зайнятості, на тему: “Легалізація заробітної плати та порядок реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України”.

Вона ознайомила присутніх із питаннями легалізації заробітної плати, наслідками нарахування та виплати заробітної плати менше мінімальної, перевагами легальних трудових відносин. Повідомила присутнім, що працівники, які одержують заробітну плату «в конвертах» позбавляють себе соціальних виплат та гарантій на майбутнє.

- Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому, легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців, - підкреслила Ольга Миколаївна.

Також під час зустрічі присутніх повідомлено про можливості використання веб-порталу Пенсійного фонду України з метою отримання персональної інформації про заробітну плату, страховий стаж та сплату роботодавцем єдиного соціального внеску, а також про можливість подання звернення, скарги, запитів в електронному вигляді.

Присутнім на зустрічі громадянам були надані інформаційно-роз'яснювальні матеріали та запропоновано зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

15.06.2017 10:47

Источник: Пенсійний фонд http://shostka-rada.gov.ua