Місцеві вибори

Запроваджено сервіс надання електронних документів ПФУ з підтвердженим QR-кодом

Виникла необхідність в довідці або відомостях з Пенсійного фонду України?

Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR-кодом. Сервіс надається для користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Через веб-портал ПФУ можна отримати такі електронні документи з QR-кодом:

- довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);

- довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

- індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);

- витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин;      - відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу;

- відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків;           - дані пенсійної справи;

- відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал електронних послуг ПФУ у розділі «Верифікація виданих документів».

Електронний документ з QR-кодом, підписаний ЕЦП ПФУ, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі ПФУ.

02.10.2018 16:36

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua