Місцеві вибори

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ "ВОГНІ СОБОРНОСТІ ЄДНАЮТЬ УКРАЇНУ" ПІДТРИМАЛИ ДІТИ ЦЕВ!

22 січня  відзначається державне свято - День Соборності України. В усіх районних центрах, містах обласного значення, населених пунктах України цього дня  о 16:00 був даний старт Всеукраїнській акції «Вогні соборності єднають Україну». Шосткинський центр естетичного виховання приєднався до акції. Відкрили її учасники народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» (керівники заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські) марш – парадом з прапорами.

За ними до заходу приєдналися учасниці народного фольклорного ансамблю «Любисток» (керівник заслужений працівник культури України Тетяна Стегайло). Діти виконали «Пісню про Україну».

Вокально – хореографічною композицією «У нас все є» підтримали акцію учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс» (керівник відмінник освіти України, заслужений діяч естрадного мистецтва України Ірина Легейда) та народної студії сучасного танцю «Шарм»(керівник заслужений діяч  мистецтв України Ірина Домащенко). У фіналі композиції на майданчику біля ЦЕВ замайорів гігантський прапор України.  На його фоні дуже доречно виглядала хореографічна композиція «Віва, Україна!», яку виконали учасники ансамблю сучасного танцю «Let's Go» (керівник Сергій Коваленко).

Наприкінці акції учасники народного ансамблю народного танцю «Джерельце» (керівники заслужений працівник культури України Людмила Маковець та Яна Третьяк) виклали живий Герб України зі свічками у руках. На майданчику гордо залунав Гімн нашої держави. Його підтримали усі шосткинці, які приєдналися до акції «Вогні Соборності єднають Україну».

Молоде покоління Шостки вірить, що територіальна цілісність нашої держави, навіки залишатиметься непорушною.

Наші діти будуть свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

Фотозвіт

23.01.2018 09:24