Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Проведено спільний тематичний семінар з роботодавцями

З метою сприяння легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області співпрацює з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавцями.

 

18 травня 2018 року головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Світлана Безпальча взяла участь у семінарі з роботодавцями в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості на тему: “Легальна зайнятість — крок назустріч найманим працівникам”.

 

Фахівець Фонду звернула увагу присутніх на легалізації заробітної плати і зокрема на питаннях, які виникають під час призначення пенсій у зв'язку із відображенням у звітності заробітної плати низького розміру. Приділила особливу увагу питанням щодо офіційного оформлення роботодавцями  найманих працівників при прийнятті на роботу та підвищення фонду оплати праці найманим працівникам за рахунок зниження відсотка нарахування.

 

Наголосила, що сьогодні детінізація економіки є приорітетним та принципово важливим напрямком державної політики України. Враховуючи, що основним джерелом надходжень до бюджету Фонду є нарахування на фонд оплати праці, відповідно від його зростання залежить і фінансова стійкість пенсійної системи та майбутні соціальні гарантії працюючих.

Нагадала, що в розрахунку пенсій бере участь лише легальний заробіток, з якого оплачені внески. Пенсія буде розраховуватися саме з даних персоніфікованого обліку.

 

Наприкінці зустрічі, Світлана Володимирівна, ще раз нагадала присутнім, що сьогодні Пенсійний фонд України за допомогою Веб-порталу надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що містяться в персоніфікованому обліку, зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання, обмінятися думками.

 

 18.05.2018 15:25

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"