Про реорганізацію Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

01/02/17

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року           № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», постанови правління Пенсійного фонду України від 22 грудня 2016 року № 29-1 «Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України» з 30 січня 2017 року розпочато процедуру реорганізації шляхом приєднання до Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Середино-Будського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Метою реорганізації є суттєве вдосконалення та осучаснення сервісів Фонду, покращення якості надання послуг, ефективне та економне витрачання людських, матеріальних та фінансових ресурсів Фонду.

Одночасно повідомляємо, що всі функціональні обов’язки, зокрема щодо призначення (перерахунку) пенсій, звернень громадян, надання інших послуг, що входять до компетенції нашого управління залишаються на місці.