Звіти

Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України

Наприкінці 2019 року на Шосткинщині презентували оновлений сервісний центр. Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

Відкритий просторий зал поєднує зону обслуговування і зону очікування. Клієнти Пенсійного фонду можуть отримати пенсійні послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за  стандартами, однаковими для всіх, з увагою до кожного клієнта. У відкритому  залі робочі місця спеціалістів обладнані сучасною технікою та окремою точкою доступу до веб-порталу електронних послуг. В облаштованій зоні очікування клієнти можуть ознайомитись з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що забезпечуються громадянам, скористатись кулером, аптечкою, переглянути інформаційні соціальні ролики.

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області висловлює вдячність представникам місцевих громадських організацій пенсіонерів, ветеранів, колективам сервісних центрів за активну участь в організації проєкту   ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР.

Оновлений Шосткинський відділ обслуговування громадян працює з понеділка по п’ятницю, з 8 до 18-00 години, без перерв за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська, 1.

11.01.2020 14:44

Источник: Пенсійний фонд http://shostka-rada.gov.ua