Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Прес-конференція з питань реформування пенсійної системи

З метою інформування населення щодо новацій пенсійної реформи 11 жовтня 2017 року в Шосткинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області відбулась прес-конференція для засобів масової інформації з найактуальніших питань реформування пенсійної системи за участю начальника управління Юрія Кашири та першого заступника начальника управління Анжели Ситник.

Юрій Кашира розповів, що з набранням чинності Закону України  від 03.10.2017 № 2148-YIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” управлінням проведено осучаснення пенсій, тобто проведений масовий перерахунок пенсій в два етапи з 1 жовтня 2017 року, обґрунтував необхідність пенсійної реформи. Повідомив, що 42221 особа, яка обліковуються в управлінні отримають підвищені пенсії, середній розмір підвищення складає 446 грн., середній розмір пенсій по управлінню після перерахунку складає 2143,77 грн.

Анжела Ситник розповіла про основні положення Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, сучасний стан пенсійного забезпечення громадян, осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року, фінансовий стан пенсійної системи, а також про стан пенсійного забезпечення окремих категорій громадян. Наголосила, що Закон передбачає впровадження з 1 січня 2019 року накопичувальної системи загальнообов'язкового пенсійного страхування.

Представники засобів масової інформації, які представляли пресу, радіо та телебачення, отримали вичерпні відповіді з питань, що їх цікавили.

12.10.2017 11:14

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua