Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Пенсійний фонд надає індивідуальні послуги та консультації в електронному вигляді

Інтернет швидкими темпами поширюється в нашому житті, охоплюючи все більше сфер життя людини. Раніше для контролю за сплатою внесків необхідно було кожного разу особисто звертатись до управлінь Пенсійного фонду України. Сьогодні сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише одного разу звернутись до органу Пенсійного фонду з метою реєстрації, як користувача веб-порталу Пенсійного фонду України. А далі – справа за Вами. Доступ до Інтернет-ресурсів дозволить Вам отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суми заробітку, з яких сплачено внесок та про періоди зарахування страхового стажу (стосовно особи).

Послуги, які надає веб-портал, також є актуальними для людей з особливими потребами та людей похилого віку, оскільки ряд питань вирішуються дистанційно не виходячи з дому.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

- отримання інформації з персоніфікованого обліку (ОК-5, ОК-7 для працюючих громадян);

- отримання пенсійної інформації (довідки про розмір пенсії, роздруківки про розмір пенсії, стаж та зарплату, які враховано при розрахунку пенсії - для пенсіонерів);

- формування запитів на попередню підготовку документів,
можливість подачі скарг, запитів;

- запис на прийом до керівництва та фахівців Фонду;

- отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним Фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Для зручності громадян процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена. Найбільш тривалим є етап особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію. Це необхідно для виконання вимог щодо захисту персональних даних.

Отже, для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ необхідно виконати наступні кроки:

1. Звернутись в приймальню для громадян Пенсійного фонду за місцем реєстрації (проживання) та оформити відповідну заяву. Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Друкується розписка про одержання заяви, а також “реєстраційний код”. Цей код необхідний для реєстрації на Веб-порталі.

2. Завершити реєстрацію, зайшовши на Веб-портал ПФУ в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua), вибравши пункт меню “Реєстрація на порталі”. Заповнити реєстраційну форму. Довідково: Логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту персональних даних. На введену електронну адресу прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження прийде повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі (“Вхід”).

Детальніше про правила користування веб-порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому можна дізнатись в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська, буд. 1, 1 поверх,  каб. 6, 9, 10.

06.09.2017 12:36

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund/