Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Підготовка документів для призначення пенсій майбутнім пенсіонерам

Пунктом 11 частини другої статті 64 Закону України “Про  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” передбачено письмове і     нформування застрахованих осіб про набуття права на призначення пенсії і порядок її призначення.

 

        

Шосткинський сервісний центр головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області повідомляє про можливість звертатись в зручний для заявника час до сервісного центру із документами, необхідними для призначення пенсії, для їх опрацювання та проведення необхідних перевірок до настання пенсійного віку.

        

За даним зверненням про перевірку документів спеціалісти Шосткинського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області у разі необхідності, направлять додаткові запити, проведуть перевірки підстав видачі документів, в т.ч. довідок про заробітну плату, та повідомлять про доцільність або необхідність подання інших документів для їх попередньої перевірки.        

        

До заяви додаються наступні документи:

1) паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку у паспорті) або свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

2) документи про стаж (трудова книжка, військовий квиток, диплом про навчання та інші);

3) за бажанням пенсіонера ним може подаватисьдовідка про заробітну плату (дохід) по 30 червня 2000 рокуіз зазначенням у ній назв первинних документів, на підставі яких її видано, їх місце знаходження та адреси, за якою можливо провести перевірку відповідності змісту довідки первинним документам.
 4) документи, які засвідчують особливий статус особи (посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, довідка МСЕК про групу та причину інвалідності, отриманої внаслідок поранення, контузії, каліцтва, одержаних  під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, донора та ін.)
        

Про результати проведеної роботи Шосткинський сервісний центр головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області письмово інформує заявника, зокрема, про можливість врахувати надані документи, тривалість страхового стажу, про право на пенсію, строки для звернення за її призначенням та ін.

        

Завчасне звернення до сервісного центру Пенсійного фонду України з документами для призначення пенсій допоможе забезпечити її призначення і виплату у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.

 06.08.2019 16:16

Источник: Пенсійний фонд http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"