Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Надали роз’яснення пенсійної реформи під час зустрічі за місцем проживання

З метою донесення до мешканців району важливості пенсійної реформи, підвищення їх обізнаності щодо змін, які відбулися внаслідок прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», в місті та районі проводиться широка інформаційно-роз'яснювальна робота.

27 жовтня 2017 року начальник Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Юрій Кашира провів зустріч в районному будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів в смт. Вороніж.

Юрій Кашира надав роз’яснення щодо основних норм  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», складових пенсійної реформи, розповів про механізм та результати проведеного перерахунку пенсій, зміни в розрахунку пенсій та особливості призначення та перерахунку пенсій різним категоріям громадян.

Керівник управління Фонду, відповідаючи на запитання поінформував присутніх про осучаснення пенсій та яким категоріям пенсіонерів і які саме види виплат збільшені у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму.

Присутніх цікавило осучаснення (перерахунок) призначених раніше пенсій, визначення розмірів мінімальної пенсії за віком, доплат, надбавок, підвищень, визначених законодавством.

Також Юрій Кашира звернув увагу на те, що прагнучи максимально наблизити до людей свої послуги, зробити їх отримання максимально зручним, управління надає громадянам роз’яснення через «гарячу» телефонну лінію, що дозволяє оперативно отримати відповіді на звернення громадян, та веб-портал Пенсійного фонду.

30.10.2017 14:11

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/