Звіти

Можливості та переваги інформаційного сервісу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

Пенсійних фонд надає можливість кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права. Кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків своїм роботодавцем та суму, з якої вони перераховуються (доступ до інформації з їх облікових карток – довідки форми ОК-5 та ОК-7). Перевагою веб-порталу електронних послуг фонду є, зокрема, можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління (формування запитів на попередню підготовку документів, можливість подачі скарг, запис на прийом до фахівців Фонду). Також користувачі Веб-порталу за допомогою електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) мають можливість заповнити звернення на призначення/перерахунок пенсії та надіслати його до підсистеми “Звернення”.

Для реєстрації на веб-порталі необхідно звернутись до територіального органу Пенсійного фонду України та оформити заяву (адреса Шосткинського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області: м. Шостка, вул. Депутатська, 1). Також можна зареєструватись за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП) не виходячи з дому на персональному комп’ютері.

Веб-ресурс працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. На порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення.

Начальник Шосткинського відділу

обслуговування громадян

(сервісний центр)                                                                       А.СИТНИК

09.12.2019 08:32