Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Легалізація заробітної плати — соціальна захищеність кожного працюючого громадянина

На сьогоднішній день питання детінізації та легалізації заробітної плати набуває надзвичайної актуальності. Зрозуміло, що від розміру отриманої заробітної плати залежить рівень життя та соціальних пільг населення. Через виплати зарплат "у конвертах" бюджет щорічно втрачає мільярди несплачених податків. Окрім цього, виплата заробітної плати у «конвертах» та використання найманої праці без реєстрації трудових відносин – порушення конституційних прав громадян.

 

Багато хто веде розмови про справедливі виплати розміру пенсії населенню, виплачуючи при цьому робітникам зарплату “у конвертах”. Кожен повинен усвідомлювати, що заробітна плата «в конвертах» сьогодні - це мізерна пенсія в майбутньому. Наймані працівники при працевлаштуванні зобов'язані обговорювати з роботодавцем умови роботи та оплати праці. Можливо, лише тоді роботодавці змінять тактику приховування реального розміру заробітної плати найманим працівникам.

 

Відповідно до діючого пенсійного законодавства, встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску.

 

Фахівці Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області регулярно проводять з роботодавцями роз’яснювальну роботу, акцентують їх увагу на оформленні трудових відносин з найманими працівниками, на недопущення нарахування заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімум, наголошують, що незареєстрований належним чином працівник в результаті втратить право на отримання пільг та допомоги, гарантованих державою.

 

Щомісячно  повідомляються органи міської влади, управління праці та соціального захисту населення, ОДПІ ГУ ДФС про факти нарахування заробітної плати менше мінімальної. Спеціалісти управління входять до складу комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З початку року на комісіях проведено роботу з 306 суб`єктами господарювання, стосовно виплати заробітної плати найманим працівникам на рівні або менше мінімальної, 174 страхувальники здійснили доплату до мінімальної заробітної плати.

 

Слід пам’ятати, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноженню прибутків.

 

Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення, так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників. Важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг та виплат сьогодні, а і недоотримана пенсія завтра.17.05.2018 15:25

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"