Місцеві вибори

Новини пенсійного фонду

"Єдине вікно" відчинене для кожного!

Однією з найважливіших сфер діяльності органів Пенсійного фонду України є робота з людьми. Для того, щоб постійно удосконалювати  обслуговування громадян фахівці Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснюють прийом громадян за принципом «єдиного вікна», що робить процес надання послуг оперативнішим та зручнішим.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат квітня місяця. Станом на 14.04.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 34462,50 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Слухачам «Університету третього віку» - про веб-портал електронних послуг ПФУ

Для покращання якості життя людей старшого віку, збереження та формування їх активної позиції, на базі Шосткинської міської централізованої бібліотечної системи продовжує свою роботу факультет інформаційних технологій “Університету третього віку”. Він створений для того, щоб об’єднати літніх людей в єдину дружну команду та дати їм можливість спілкуватися й обмінюватися досвідом.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 03.04.2017 р. розпочато виплату пенсій квітня місяця 2017 року.

Станом на 07.04.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 15834,85 тис.грн, що складає 30,8% від потреби на квітень місяць.

Пенсійне забезпечення державних службовців

З 01 травня 2016 року набув чинності Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі — Закон № 889-VIII), яким визначено право на пенсійне забезпечення державних службовців відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” від 16.12.1993 № 3723-XII (далі - Закон № 3723-XII).

ЯК ЗДІЙСНИТИ ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

Однією з основних умов призначення пенсії є наявність у людини не менше 15 років страхового стажу. З 2004 року відповідно до ст. 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж — період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа офіційно працювала, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Нові можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду

Роз'яснення пенсійних питань - трудовому колективу

15 березня 2017 року головним спеціалістом відділу платежів до пенсійної системи Алою Редкач та головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяною Долею була проведена зустріч в трудовому колективі з працівниками магазина «Слов'янський».

Пенсійне забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Пенсійне забезпечення осіб, які були учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або є потерпілими від Чорнобильської катастрофи здійснюється відповідно до Закону “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі — Закон).

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 13.03.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 23060,37 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Спільний тематичний семінар з роботодавцями

2 березня 2017 року в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями міста з питання дотримання законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати не менше 3200 грн., в якому взяла участь начальник відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Сотник.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.03.2017 р. розпочато виплату пенсій березня місяця 2017 року.

Cтаном на 06.03.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 7619,25 тис.грн, що складає 14,8% від потреби на березень місяць.

День відкритих дверей для школярів

З метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо діяльності органів Пенсійного фонду України 24 лютого 2017 року фахівці Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області провели День відкритих дверей для учнів Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за лютий місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 51544,50 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Пенсійне забезпечення наукових працівників

3    4    5    6    7    8    9    10    11