Звіти

Новини пенсійного фонду

Нові інформаційні сервіси Фонду: швидко, зручно, ефективно

Електронне пенсійне посвідчення – унікальний сучасний технологічний інструмент

Роботодавці! Легалізуйте трудові відносини з працівниками!

Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» попереджає усіх роботодавців та осіб, які здійснюють діяльність без державної реєстрації, про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин або здійснення діяльності без державної реєстрації та сплати податків, єдиного внеску й обов’язкових платежів.

Запроваджено сервіс надання електронних документів ПФУ з підтвердженим QR-кодом

Виникла необхідність в довідці або відомостях з Пенсійного фонду України?

Шановні роботодавці!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до законодавства за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору роботодавець несе відповідальність.

Спільна мета - легальна зайнятість населення

Сьогодні, як ніколи гостро, перед нами стоїть питання легалізації трудових відносин та детінізації заробітних плат. На даний час виплата «тіньової» заробітної плати (так звана заробітна плата «в конверті») та нелегальне використання праці найманих працівників (без укладання трудових договорів, угод) стали, на жаль, нормою життя.

СМС-повідомлення – сучасний сервіс Пенсійного фонду України

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок.

Накопичувальна пенсійна система: що потрібно знати

Увага!!! Повідомлення про зміну адреси електронної пошти

Увага! Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє про зміну адреси електронної пошти з r033@pfu-sumy.gov.ua на нову офіційну адресу: r033@sm.pfu.gov.ua

Просимо надалі користуватися новою адресою електронної пошти.

Пенсійне забезпечення працівників сільського господарства

Хто має право на пільгове пенсійне забезпечення працівників, зайнятих на роботах у сільському господарстві.

Пенсійне забезпечення жінок

Про пенсійне забезпечення жінок, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками — операторами на підприємствах сільського господарства.

Проведено спільний тематичний семінар з роботодавцями

Поновлення виплати пенсій пенсіонеру після повернення із-за кордону

Легалізація заробітної плати — соціальна захищеність кожного працюючого громадянина

Розпочато виплату пенсій травня

Шосткинське об’єднане  управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.05.2018 р. розпочато виплату пенсій травня 2018 року.  Станом на 08.05.2018 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки, Шосткинського, С-Будського та Ямпільського районів в сумі 21561,61 тис.грн, що складає 22,9% від потреби на травень.

1    2    3    4    5    6    7