Новини пенсійного фонду

Пенсійне забезпечення жінок

Про пенсійне забезпечення жінок, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками — операторами на підприємствах сільського господарства.

Проведено спільний тематичний семінар з роботодавцями

Поновлення виплати пенсій пенсіонеру після повернення із-за кордону

Легалізація заробітної плати — соціальна захищеність кожного працюючого громадянина

Розпочато виплату пенсій травня

Шосткинське об’єднане  управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.05.2018 р. розпочато виплату пенсій травня 2018 року.  Станом на 08.05.2018 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки, Шосткинського, С-Будського та Ямпільського районів в сумі 21561,61 тис.грн, що складає 22,9% від потреби на травень.

Які документи необхідно надати в разі працевлаштування?

З 1 квітня проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Перерахунки пенсій з 1 квітня

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за березень 2018 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 94410,88 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Заробіток у конверті: чи варто погоджуватися?

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 01.03.2018 р. розпочато виплату пенсій березня  2018 року.

Переваги отримання пенсій через банківські установи

Щодо пенсій за вислугу років з 11.10.2017 року

Пенсійне забезпечення в Україні здійснюється за нормами Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 року № 1058-IV (далі - Закон № 1058-IV). З 11.10.2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 року № 2148-VIII (далі - Закон № 2148-VIII), яким внесені відповідні зміни до Закону № 1058-IV.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат лютого. Станом на 20.02.2018 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 73010,08 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Сучасний електронний ресурс – web-портал Пенсійного фонду України

1    2    3    4    5    6    7