Зустріч з пожежниками в дитячій бібліотеці

З метою ознайомлення дітей з правилами пожежної безпеки та дотриманням їх у повсякденному житті, працівники центральної дитячої бібліотеки м.Шостки провели годину безпеки «Діти, всім вам знати варто, що з вогнем погані жарти!», на яку були запрошені співробітники шосткинського міськрайонного відділу державної служби надзвичайних ситуацій України: провідний інспектор Сипливий Д.Ю., інспектор Роскошний О.О. та курсант НЦУЗУ Алпанов І.О.

Присутні  дізналися про небезпеку, яку приховує в собі вогонь, причини пожеж, призначення сірників та необхідність обережного їх використання, завжди вчасно вимикати електроприлади. Спілкуючись з дітьми, відповідаючи на їх запитання, рятувальники розповіли про особливість роботи пожежників, правила безпеки, подарували яскраві пам’ятки та показали присутнім мультфільм і уривок фільму «Небезпечні знахідки». Дітям дуже сподобалась зустріч з людьми такої мужньої і героїчної професії, вони запам’ятали, що пожежу краще попередити, ніж потім ліквідувати.

24.07.2019 11:19

Источник: Дитяча міська бібліотека http://shostka-rada.gov.ua