Сьогодні день святого Валентина в дитячій бібліотеці проходить цікаво та святково. Для всіх відвідувачів відділу обслуговування середнього та старшого віку працює романтична «Пошта Амура». Активну участь у святковій акції прийняли учні ШЗШ I-III ступенів №11-5-Б класу. Дітей очікували різні несподіванки.

Слайд-мандрівка «З історії свята Валентина» перенесла їх з однієї країни до іншої, вони почули історію та традиції святкування цього дня, прийняли участь у веселому змаганні серед дівчат та хлопчиків, написали та відправили через «Пошту Амура» багато вітальних листівок з привітаннями та побажаннями одне одному,рідним, близьким.

Отримати валентинку було приємно і працівникам бібліотеки.
Дякуємо читачам за привітання та чудові побажання з нагоди свята. Автор найкращої листівки отримає бонус-приз від бібліотеки.

Лише 14 лютого 2012 року, завітавши до центральної бібліотеки, Ви маєте можливість прийняти участь в акції "ПОШТА АМУРА".

Щороку в День святого Валентина в усьому світі відправляються близько одного мільйона вітальних листівок, з яких більша половина надіслана з допомогою мережі Інтернет.

В День святого Валентина всі закохані прагнуть дарувати одне одному радість, тепло і кохання, висловіть свої почуття у валентинці, надішліть вітання коханній людині.
Отримати валентинку буде приємно і нам, працівникам центральної бібліотеки - biblio-illincy@ukr.net
Автор найкращої листівки отримає бонус-приз.

14.02.2019 16:06

Источник: Міська ЦБС http://shostka-rada.gov.ua