Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

17/10/16

17 жовтня  в приміщенні міськвиконкому  відбувся прийом громадян міським головою.

Громадяни, що звернулися на прийом, порушили перед міським головою  36 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Серед громадян, що потребують соціального захисту:  інваліди загального захворювання – 3, учасники АТО-4, громадяни тимчасово переміщені із зони проведення АТО-1, одинока мати, багатодітні родини -2, діти-сиріти-2

Найбільш актуальними були питання житлової політики -16 (44%);  житлово-комунальної сфери міста – 12 (33%),  соціального захисту населення, праці та заробітної плати, освіти, транспортного забезпечення.

Всі звернення на контролі у міського голови.

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

08/04/13

На прийом звернулося 49 мешканців міста, якими було порушено 42 питання.

Серед пільгової категорії громадян:

Інваліди загального захворювання – 2

Багатодітні матері -3

Пенсіонери -12

Має місце колективне звернення громадян.  Мешканці Локотського мікрорайону, а саме вулиць Колгоспної, Колодко, С.Ванцетті звернулися за допомогою у будівництві водогону.

У зверненнях громадян були порушені питання:

Житлово-комунального господарства – 19,

з них:

Обслуговування ЖКВ –  4

Ремонт покрівель – 4 (мешканці будинків вул.Щедрина,10; вул.Марата,19; вул.Шевченка,19; вул.К.Маркса,43а)

Видалення аварійних дерев -1

Влаштування автономного опалення -2

Ремонт будинку -2

Газотеплоенергопостачання -4

Ремонт дороги -1

Водопостачання-1

Соціального захисту населення -5,

з них:

Матеріальна допомога -3

Забезпечення засобами реабілітації-1

Отримання соціальної допомоги -1

Житлові питання -6

Праці та заробітної плати -5

Земельні відносини-4

Медичне забезпечення -1

Питання освіти -1

Питання торгівлі -1

Під час прийому для оперативного вирішення питань були задіяні заступник міського голови з питань життєзабезпечення міста, радник міського голови, державний реєстратор, начальник Шосткинського БТІ, завідувач сектору обліку та розподілу житла.

Всі звернення будуть розглянуті в установлений законодавством термін.