До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста, голів профспілкових комітетів та представників трудових колективів!

З метою сприяння проведенню соціального діалогу звертаємо вашу увагу на необхідність виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки.

Пропонуємо опрацювати рекомендації Сторін Генеральної угоди (пункти 1.7, 2.34-2.37,3.21-3.29, 3.46, 3.47,3.61-3.74 та пункт 7 Заключних положень) з метою прийняття рішення щодо можливості їх врахування під час укладання колективних договорів.

Рекомендуємо під час ведення колективних переговорів з укладення колективних договорів врахувати положення щодо:

- забезпечення паритетного представництва чоловіків та жінок на керівних посадах відповідно до Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №634-р;

- зменшення гендерного розриву в оплаті праці відповідно до Додатку 2 до Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2018 №273.

Для отримання детальної інформації щодо укладення колективних договорів, проведення їх повідомної реєстрації пропонуємо звертатися до відділу праці управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, яке знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 43 А, каб.12, тел. 7 08 81.

Довідково: упродовж ІІ кварталу 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради проведено повідомну реєстрацію 9 колективних договорів та 4 змін і доповнень до діючих.

09.07.2019 16:07

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua