Шосткинська МДПІ інформує...

Роман Насіров: Наша головна мета – розширювати відносини з США

Головна мета фіскальної служби у рамках зовнішньоекономічної діяльності – розширення відносин з США, конкретними агенціями та бізнесом. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».

Пояснення до заповнення платником податку рядка 8 розділу І „Категорія платника” Декларації про майновий стан і доходи при отриманні протягом звітного року доходів на різних системах оподаткування

Пояснення до заповнення платником податку рядка 8 розділу І „Категорія платника” Декларації про майновий стан і доходи при отриманні протягом звітного року доходів на різних системах оподаткування

Про застосування ставок податку на доходи фізичних осіб та військового збору

Слід враховувати, що до доходів, отриманих у 2016 році, застосовується ставка податку на доходи фізичних осіб:

Роман Насіров: Результати детінізації – додаткові десятки мільярдів надходжень до бюджету

2017 рік почався з нових рекордів. У січні зафіксовано найбільший показник за всю історію адміністрування ПДВ - платниками задекларовано до сплати 22,4 млрд гривень ПДВ. «Таких цифр ще ніколи не було, це на сьогодні рекордний для нас результат», - зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Платники податків на території обслуговування Шосткинської ОДПІ сплатили понад 930 тисяч гривень за спеціальне використання води

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє, що за 12 місяців 2016 року до Зведеного бюджету надійшло 932,5 тис. грн. рентної плати за спеціальне використання води, що складає 108% планового завдання. До бюджету додатково надійшло понад 68,9 тис. гривень. Зокрема, у грудні 2016 року платниками рентної плати за спеціальне використання водних ресурсів на території обслуговування Шосткинської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області сплачено 20,6 тис.грн., що складає 367,6% планового завдання.

До уваги платників єдиного внеску

Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) є фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Особливості кампанії декларування у 2017 році

Декларувати свої доходи — це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає:

Випадки, в яких декларація по майновий стан і доходи не подається

Обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації за 2016 рік вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

Понад 134 млн. гривень – економічний ефект від діяльності оперативно-слідчих підрозділів ГУ ДФС у Сумській області в 2016 році

Про це  та інші минулорічні досягнення в діяльності  оперативно-слідчих підрозділів повідомив перший заступник начальника  Головного управління  ДФС у Сумській області  Геннадій Кавкало.

Особливості декларування іноземних доходів

Податковим кодексом України встановлено, що платниками податку на доходи фізичних осіб є фізична особа – резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи; фізична особа – нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Довідники податкових пільг оновлені

Державна фіскальна служба затвердила Довідники пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків, зборів, інших обов`язкових платежів, станом на 31.12.16 р., а саме:

–  Довідник №81/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;

–  Довідник №81/2 інших податкових пільг.

При заповненні Звіту про суми податкових пільг за IV квартал 2016 року (останній термін подання звіту – 9 лютого 2017 року) слід користуватися зазначеними довідниками.

Форма Звіту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг».

Новації законодавства 2017 ПДВ

01 січня 2017 року набрали чинності Закони України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»
(далі – Закони).

Як закрити підприємницьку діяльність