Місцеві вибори

Поточні онлайн - голосування та опитування

Шосткинська МДПІ інформує...

Податкова міліція ГУ ДФС у Сумській припинила діяльність нелегального нафтопереробного заводу

У ході операції «Акциз-2017» оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно зі співробітниками Національної поліції під процесуальним керівництвом Охтирської прокуратури Сумської області припинили нелегальне виробництво пально-мастильних матеріалів.

Шановні платники податків!

Відповідно до Законів України від 20.12.2016 №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», внесено зміни до податкового законодавства, які набрали чинності 1 січня 2017 року, крім окремих норм, зокрема:

Зміни у податковому законодавстві, що набирають чинності у 2017 році

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ЗАСТОСУВАННЯ КАСОВОЇ ТЕХНІКИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ДООПРАЦЮВАННЯ РРО ТА ЗАЗНАЧЕННЯ КОДІВ УКТ ЗЕД У ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХі

Отримали спадщину чи коштовний подарунок – маєте задекларувати

Нульова ставка для платників податку на прибуток

Затверджено новий порядок ведення реєстру відшкодування ПДВ

Механізм відшкодування буде зведено до декількох кроків – подача заявки, публікація цієї заявки в реєстрі, проведення перевірок та відшкодування податку в автоматичному режимі.

Кабінет міністрів України затвердив новий порядок ведення реєстру відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), значно скорочує можливості для зловживань у цій сфері. Рішення було прийнято в ході засідання уряду одноголосно.

2017: податкові накладні та інші ПДВ-новації

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує, що з початку 2017 року при здійсненні операцій з постачання товарів, у податковій накладній в обов'язковому порядку має бути вказаний код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних та імпортних товарів - 10 знаків для інших товарів - не менше 4 знаків). Код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається на всіх етапах поставки товарів від виробника або імпортера до кінцевого споживача і незалежно від дати придбання або виготовлення такого товару. УКТ ЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів і затверджується Законом України від 19 вересня 2013 № 584-VII «Про Митний тариф України.

Про суми власних доходів дізнайтеся в Електронному кабінеті платника

В Шосткинськинській ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області нагадують, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Інформацію про власні нараховані та отримані минулорічні доходи ви легко можете отримати засобами Інтернет.

ПРОДАЖ ОБ'ЄКТУ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЯКИЙ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Державна фіскальна служба України листом від 17.01.2017 р. N 740/Р/99-99-13-02-03-14 надала роз’яснення щодо продажу об'єкта нерухомого майна - квартири, яка знаходиться на тимчасово окупованій території.

Нарахування ЄСВ з мінімальної зарплати: таблиця від ДФС

ОПОДАТКУВАВННЯ ВІЙСЬКОВИМ ЗБОРОМ ОКРЕМИХ ВИДІВ ДОХОДІВ

Погашення податкового боргу – зміни у 2017 році

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області нагадує повідомляє, що  Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон №1797), що набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни до глави 9 розділу II Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яка регламентує правила погашення податкового боргу платників податків.  Законом №1797, зокрема:

Роман Насіров: Наша головна мета – розширювати відносини з США

Головна мета фіскальної служби у рамках зовнішньоекономічної діяльності – розширення відносин з США, конкретними агенціями та бізнесом. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».

Пояснення до заповнення платником податку рядка 8 розділу І „Категорія платника” Декларації про майновий стан і доходи при отриманні протягом звітного року доходів на різних системах оподаткування

Пояснення до заповнення платником податку рядка 8 розділу І „Категорія платника” Декларації про майновий стан і доходи при отриманні протягом звітного року доходів на різних системах оподаткування

1    2    3    4    5    6    7    8    9