Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Шосткинська МДПІ інформує...

Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає:

Випадки, в яких декларація по майновий стан і доходи не подається

Обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації за 2016 рік вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

Пояснення до заповнення платником податку рядка 8 розділу І „Категорія платника” Декларації про майновий стан і доходи при отриманні протягом звітного року доходів на різних системах оподаткування

Пояснення до заповнення платником податку рядка 8 розділу І „Категорія платника” Декларації про майновий стан і доходи при отриманні протягом звітного року доходів на різних системах оподаткування

Довідники податкових пільг оновлені

Державна фіскальна служба затвердила Довідники пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків, зборів, інших обов`язкових платежів, станом на 31.12.16 р., а саме:

–  Довідник №81/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;

–  Довідник №81/2 інших податкових пільг.

При заповненні Звіту про суми податкових пільг за IV квартал 2016 року (останній термін подання звіту – 9 лютого 2017 року) слід користуватися зазначеними довідниками.

Форма Звіту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг».

Новації законодавства 2017 ПДВ

01 січня 2017 року набрали чинності Закони України від 06 грудня 2016 року № 1774-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»
(далі – Закони).

Як закрити підприємницьку діяльність

ОБОВ’ЯЗКОВІ РЕКВІЗИТИ, ЯКІ ЗАЗНАЧАЮТЬСЯ В ПОДАТКОВІЙ НАКЛАДНІЙ

Згідно з п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями у податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов’язкові реквізити:

Книга «спрощенця»: внесення змін самостійно

Форми книги обліку доходів, книги обліку доходів і витрат та порядки їх ведення затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №579.

На титульному аркуші книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат) зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, податкова адреса.

Отож, при зміні відомостей, зазначених на титульній сторінці книги обліку доходів (книги обліку доходів і витрат), платник єдиного податку може самостійно зазначити відповідні зміни та продовжити її ведення до реєстрації нової.

Податкова соціальна пільга з податку на доходи фізичних осіб у 2017 році

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області області повідомляє наступне. У зв'язку із затвердженням нових норм мінімальної заробітної плати та прожиткового рівня варто звернути увагу на умови застосування в 2017 році податкової соціальної пільги.

Подання форми № 20-ОПП у разі надання в оренду частини приміщень

У разі надання в оренду об’єкта нерухомого майна або його частини повідомлення за ф. №20-ОПП подається до контролюючих органів як власником нерухомого майна – орендодавцем, так і орендарем.

Понад 134 млн. гривень – економічний ефект від діяльності оперативно-слідчих підрозділів ГУ ДФС у Сумській області в 2016 році

Про це  та інші минулорічні досягнення в діяльності  оперативно-слідчих підрозділів повідомив перший заступник начальника  Головного управління  ДФС у Сумській області  Геннадій Кавкало.

Особливості декларування іноземних доходів

Податковим кодексом України встановлено, що платниками податку на доходи фізичних осіб є фізична особа – резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи; фізична особа – нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.

Роман Насіров: У минулому році ми значно підвищили рівень співпраці з нашими іноземними колегами

Протягом 2016 року зовнішня політика Державної фіскальної служби України була спрямована, перш за все, на виконання зобов’язань нашої держави у сфері європейської інтеграції та поглиблення співробітництва з міжнародними організаціями. Про це розповів Голова ДФС Роман Насіров.

Сергій Білан: Податкова міліція і надалі виконує свої обов’язки

Податкова міліція продовжує виконувати свої обов’язки щодо захисту економічних інтересів нашої держави. Про це заявив Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан на своїй сторінці у мережі Facebook.

На підтримку української армії платники податків перерахували понад понад 23,2 мільйони гривень

У січні - грудні 2016 року платники податків міст Шостки та Глухова, Шосткинського, Ямпільського, Середино-Будського та Глухівського районів направили для зміцнення обороноздатності України 23245,4 тис.грн. військового збору, що становить 111,5% планового завдання. Додатково надійшло до бюджету 2391,7 тис. гривень. Зокрема, тільки у грудні місяці 2016року платниками податків сплачено 2873,9 тис.грн. військового збору, що становить 141,2% планового завдання.

1    2    3    4    5    6    7    8    9

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ